31 Ekim 2012 Çarşamba

BLOĞUMUZUN BİR OKULU OLDU :)

oyuncak ve kitap toplama etkinliğinin sonucunu öyle güzel aldık ki; hele şuan çocukların fotoğraflardan fışkıran o mutluluklarını, gülüşlerini görünce, inanın benden mutlusu yok. ve hemen sizinle de paylaşmak istedim. yüzü karalanmış ama yepyeni bir lahana bebek vardı, onu yollayıp yollamamakta çok kararsız kalmıştım, ne biliyim yepyeniydi fakat çocukların yüz karalama huyu var ya atmaya da kıyamadım; ama iyiki de yollamışım, fotoğraflara bakın anlayacaksınız neden böyle söylediğimi. öğretmenleri kargoyu şehre inip aldı; çünkü köye kargo çıkmıyor. köy, şehire 110 km uzaklıkta. Allah öğretmenlerinden de razı olsun uğraştı ve hemen fotoğraflamış. emeği geçen herkese çok ama çok teşekkür ediyorum. fotoğrafları beden eğitimi dersinde çekmiş öğretmenleri, buyrun hepberaber bakalım... :)
                        bu iki fotoyu o kadr uğraşmama rağmen düzeltemedim, düzeltince bloğa eklenmiyor :(

çocuklar sizleri çok seviyoruz. ve yine aynı çocuklar için sınıflarının bir köşesine kitaplık oluşturmaya ne dersiniz? yani yeni bir etkinlik başlatıyorum, bukez sadece kitap toplayacağız. ilkokul seviyesinde, temiz ve yıpranmamış kitaplarınızı bekliyorum. desteğinizi bekliyorum. bu kez daha çok katılım olacağını düşünüyorum; çünkü ilk etkinliğe katılamayan arkadaşlardan çok mail aldık bunu kaçırdık ama birdahakine söz katılacağız diye. yakın çevrenize de duyurarak, ne kadar çok kitap gönderirseniz sevinirim. ayrıca bu konuda sponsor olmak isteyen firma ve markalar varsa, ya da kendi dükkanları olanlar (kitap, oyuncak, kırtasiye malzemeleri, projeksiyon, film izlemek için tv ve dvd, kıyafet, önlük, aklınıza gelebilecek onlar için faydalı ne varsa- bu alternatifler sadece firma sahipleri için geçerli, olur ya yardım etmek isteyen birileri olursa) hediye etmek istediklerini yollayabilirler. ama blogger arkadaşlardan istediğim; sadece okuma kitapları. bu konuda ve her konuda benimle irtibata geçmek için mail adresim; minikatolyem@gmail.com
iyi ki varsınız, sevgiler...
25 Ekim 2012 Perşembe

Bond, Sony ile İstihbarat Topluyor!

23. macerasına çıkan James Bond’un yeni filmi “Skyfall”, 2 Kasım’da vizyona giriyor. Bu sefer MI6 saldırı altında ve James Bond hem arkadaşlarını korumak, hem de M’e olan sadakatini kanıtlamak zorunda. Sen de gerçek bir Bond hayranıysan, Sony’nin sürükleyici sosyal medya oyunu “AjanS” bir hayli ilgini çekecek.

Sony, “Skyfall” lansmanı ile birlikte geçenlerde açıkladığı sosyal medya oyununun ilk görevini dün verdi. Bond’un zihni sinir alet edevatları olmadan sıkıntıya düşeceğini düşünen Sony, “4 ekran ile Bond’a yardım et” görevini açıkladı. Q’nun verdiği görevde 4 ekran olarak TV – Tablet – Akıllı Telefon ve Laptop düşünülmüş. Bu 4 ekranın nasıl kullanılacağı da kullanıcılara bırakılıyor.

Q’nun sorusu ise şu şekilde:

“Eğer sen olsan, bu 4 ekrandan hangisini seçerdin ve o ekrana hangi özelliği eklerdin?”

Sen de bir ekran seç, farklı ve Bond’un işine yarayacak bir özelliği Twitter’da #M1benyaptım hashtag’i ekleyerek paylaş. En çok retweet edilen ve Sony jurisi tarafından seçilen fikirlerin sahipleri, Bond’un güvendiği Sony Xperia Tablet S, Gala Gecesi davetiyesi ve Bond 50. Yıl Blu-ray seti kazanacak.

Bakalım gerçekten Bond’a yardımcı olabilecek zihni sinir bir yanın var mı?

Yeni görevleri öğrenmek için, #AjanS hashtag’ini takibe devam et.
Bir bumads advertorial içeriğidir.

https://www.facebook.com/SonyTR
Bir bumads advertorial içeriğidir.
https://twitter.com/Sony_Turkiye #AjanS #M1benyaptım
Bir bumads advertorial içeriğidir.

Bir bumads advertorial içeriğidir.